alt

خلق و رشد برند

با گسترش زندگی و پیچیدگی‌های اقتصادی، برندها نیازمند آن هستند که به گونه‌ای شایسته معرفی شوند و در ذهن مخاطبان خود تصویری را بسازند که پیوند میان آن‌ها و برند را تحکیم بخشند. شما پس از تأیید محصول یا خدمت خود در آژانس ساینا، امکان گرفتن راهکارهایی منحصربه‌فرد در خلق و رشد برند و توسعه کسب‌وکار خود را با روش‌های موثر این آژانس خواهید داشت. شما در کنار آژانس ساینا با بهره‌مندی از «زیبایی»، «خلاقیت»، «صداقت و یکپارچگی»، رونق کسب‌وکار و برند خود را به گونه‌ای معجزه‌آسا حس می‌کنید.

alt

از آغاز تا امروز

ساینا به عنوان یك شرکت فعال در حوزه مشاوره و پیاده سازی برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی با سابقه بیش از 15 سال طولانی مدت با برند های مطرح و سازمان های خصوصی و دولتی ارائه خدمات می نماید. ساینا با رویکرد مشتری مداری و شناخت کامل از نیازهای بازار ایران و تفکر رساندن مشتری به هدف گذاری های صورت گرفته، آماده است تا خدمات ارزنده ای در زمینه رفع نیازهای عمومی و تخصصی آن سازمان ارائه نماید. این شرکت با نگاه خلاقانه به مباحث مطرح شده در تلاش بوده تا با کمترین هزینه اقداماتی اثربخش و کارا را به سرانجام رساند. از این رو می توان به ایده پردازی صورت پذیرفته، انتخاب شعارهای ماندگار , طراحی و اجرای کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی برای بانك ها , شرکت های خصوصی و تولیدی اشاره نمود که باعث اثرگذاری مطلوب و نتیجه بخش شدن اقدامات آن سازمان ها بوده است.

alt

معرفی و شناخت

«آژانس ساینا» یک شرکت تبلیغاتی خانوادگی، خلاق، Full-Service و متشکل از افراد تأثیرگذار است. کارشناسان مجمع جهانی تبلیغات، این آژانس را به عنوان خلاق‌ترین آژانس تبلیغاتی در ایران معرفی کرده‌اند. «آژانس تبلیغاتی ساینا» باسابقه‌ی نزدیک به بیست سال فعالیت در زمینه‌ی برند سازی و تولید محصولات تبلیغاتی همچون آگهی تلویزیونی، فیلم صنعتی و گزارش آگهی، اینک آماده است تا نیازهای مشتریان محترم را با ارائه راه‌کارهایی تأثیرگذار برآورده نماید. «آژانس تبلیغاتی ساینا» به همراه سه شرکت همکار خود، قادر به ارائه خدمات همه‌جانبه در حوزه‌های «تبلیغات»، «برندینگ»، «خلاقیت» و «راهکارهای دیجیتال» برای برندهای مختلف است.

چشم‌انداز

در سال 1394 ما به عنوان یک آژانس تبلیغاتی بین‌المللی در توسعه برندهای ایرانی و جهانی موثریم و برندهای مستعد یا بزرگ را به جایگاه بالاتری می‌رسانیم و تأثیری جاودانه بر تحول بشریت خواهیم گذاشت.

مأموریت

مأموریت تیم ما این است که از طریق برندسازی و تبلیغات علمی ، خلاق و بهره‌مندی از قدرت "برندینگ روراست" کسب‌وکار مشتریانمان را رونق داده و برندها را به هدفی بالاتر از هدفشان و آینده‌ای بزرگ‌تر از آینده‌ی خلق شده‌شان برسانیم.

جایگاه

آژانس تبلیغاتی ساینا برای برندهای مستعد یا بزرگ که می‌خواهند با هزینه مناسب به نهایت اثربخشی دستیابی پیدا کنند و به هدفی بزرگ‌تر از هدفشان برسند از طریق تبلیغات خلاق و برندسازی روراست و شناخت بازار سازی (مارکتینگ) و استراتژیهای علمی خدمت می‌دهد.

توانمندی ها

زندگی رسم خوشایندی است.
برندها برای بهتر کردن زندگی انسان‌ها اقدام به تولید و توزیع محصول یا خدمت می‌کنند.
شما می توانیدبا روشهای "خلاق و روراست"ماخود را در بین مخاطبین مورد نظر ترویج کنید. تیم تبلیغات خلاق و برندسازی که در خدمت شماست، از مشاوره تا اجرای کلیه مراحل مورد نیاز، شما را همراهی می‌کند.
خیلی‌ها از روی موفقیت‌های گذشته و خلق و رشد برندهای مختلف تیم ما را ستایش می‌کنند: خلق یا رشد برند "ال‌جی" ، "مبین نت" ، "آپ" ، "پفیلا" ، "کاچیران" ، "بانک ملت" ، "بانک رفاه" ، "مک" و...
اما ما از تعهد خود برای خلق آینده‌ای بزرگ برای برند شما قدرت می‌گیریم. تعهد ما خلق آینده‌ای بزرگ تر از تصور شما برای برندتان است.
هر چه محصول و برند شما برای جامعه موثرتر و مفیدتر باشد، تعهد تیم ما بیشتر می‌شود.
"تبلیغات" و "خلق و رشد برند" کاری فوق‌العاده هستند. رونق کسب‌وکار علاقه اصلی تیم ماست.
البته تجربه عملی همکاری مشترک و رونق کسب‌وکار شما بسیار متفاوت تر از شنیدن موفقیت سایر برندها با ما می‌باشد.
شنیدن کی بود مانند دیدن!

ساینا در رسانه ها

  • اتاق فكر ما در ساینا

    اتاق فكر ما در ساینا قلب بیشتر فعالیت‌های سازنده و تولیدی ماست. اصولاً پایه هر فعالیت درست و موثر به ایده‌های بدیع و خلاقانه‌ای كه در پشت آن قرار داد، بر می‌گردد. ایده صحیح و خوب حتی تولید نه چندان مناسب را هم می‌تواند پوشش بدهد. اما اگر اجرا هم خوب باشد، كل پروژه چون تیری بر هدف مورد نظر خود می‌نشیند و بازده مناسب به بار می‌آورد.

  • آژانس تبلیغاتی ساینا

    در جهان امروز ما كه بر بستر الكترونیك و شبكه اینترنت به هم وصل است، همه چیز جهانی شده است. تفكرات، ایده‌ها، اخبار، تصاویر و نظایر آن به سرعت برق جابه‌جا می‌شوند. در طلیعه قرن بیست و یكم، خرید و فروش و مبادلات تجاری نیز با شدت روزافزون شروع به انتقال به اینترنت كرده است و دور نیست روزی كه اینترنت تبدیل به بازار شماره یك شود و هر كسی برای خرید مجبور باشد پای كامپیوتر بنشیند و در اینترنت بگردد و انتخاب كند.

  • واحد بازاریابی و امور مشتریان

    در ساینا مشتری حرف اول را می‌زند. واحد بازاریابی و امور مشتریان ساینا، با رعایت اصل مشتری‌مداری، اهم تلاش خود را در شناسایی نیازها و مسائل مشتریان به كار می‌گیرد. سعی این واحد همیشه بر آن است كه در سریع‌ترین زمان ممكن به بهترین نتیجه مورد نظر مشتری رسیده و بهترین راه‌حل‌های پروژه‌ها را به هر گسترده‌گی كه باشد، ارائه دهد. جمع همكاران كاركشته و مسئول ما، نیروهایی تحصیل‌كرده و خلاق و خبره‌اند كه تا كنون توانسته‌اند این مهم را به خوبی به انجام رسانند.