home lavan advertising and marketing کانون تبلیغات لاوان
service shortcut
about us shortcut
portfolio shortcut
contact shortcut
linkedin lavan advertising marketing لینکدین کانون تبلیغات لاوان
pinterest lavan advertising marketing پینرتت کانون تبلیغات لاوان
facebook lavan advertising marketing agency فیسبوک کانون تبلیغات لاوان
instagram lavan advertising marketing اینستاگرام کانون تبلیغات لاوان
twitter lavan marketing advertising توییتر کانون تبلیغات لاوان


گروه شركت هاى فراسو پس از بیش دو دهه تجربه موفق در زمينه ارائه خدمات رايانه اى و برندينگ،آژانس بازریابی و تبليغاتى لاوان را به منظور ارائه اختصاصى خدمات مشاوره اى در زمينه تحقيقات، بازاريابى، تبليغات و برندينگ در سال1386 تاسيس نمود . ما در لاوان ضمن اتكا به تجربيات فراسو، با بهره گيرى از افراد توانمند، خدمات خود را به واسطه شناخت نقطه نظر مشترى و تجربه حضور در بخش های مختلف یک کسب و کار، با تشكيل گروه هاى بازاريابى ديجيتال، طراحی و چاپ ،تولید انواع محتوا و خرید رسانه نهادينه نموده ایم. ما درآژانس بازاریابی و تبلیغات لاوان، پرشور و در عین حال ساده،نو آور و کارآزموده ،منظم و با برنامه، برای پیشبرد کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی در کنار شما هستیم. برندینگ: ما بر این باوریم که نام تجاری نشان دهنده خط مشی و شخصیت منحصر به فرد محصولات یا خدمات سازمان شما است.برای ایجاد یک نام تجاری موفق،ابتدا خواسته ها و چشم اندازهای سازمان شما را درک میکنیم ، با طراحی استراتژی برند شما آن را در ذهن مخاطبین برجسته میکنیم و سپس آن را به عنوان قلب برنامه های بازاریابی و تبلیغات در نظر خواهیم گرفت. ایونت: در کانون بازاریابی وتبلیغات لاوان ،یکی از راه های توسعه یک کسب و کار را برگزاری ایونت میدانیم. ما با طراحی یک نقشه راه، برنامه ریزی، تحقیقات و ایده پردازی برای اجرای ایونت در کنار شما خواهیم بود، از ابتدا تا پایان. رسانه های جدید: ابزارهای سنتی بازاریابی وتبلیغات برای مشتریان بروز و سازمان های امروزی پاسخگو نیست،ما در کانون بازاریابی وتبلیغات لاوان با دسترسی به تامین کنندگان بین المللی، ابزارها و رسانه هایی خلاقانه،جدید و مناسب مشتریان امروز را در اختیار شما خواهیم گذاشت. دیجیتال مارکتینگ: دیجیتال مارکتینگ با استفاده از ابزار های آنلاین ،ساز مان شما را در ارتباط مستقیم با مخاطبین خود قرار خواهد داد.شبکه های اجتماعی،ایمیل و نرم افزار های موبایل تنها بخشی از این ابزار ها هستند.ما با پشتوانه سابقه طولانی گروه در فناوری اطلاعات،خدمات دیجیتال مارکتینگ را در کلاس جهانی به شما عرضه خواهیم کرد. مشاوره بازاریابی: ما با ثبت ، جمع آوری و تجزیه تحلیل داده ها و سپس بررسی بازار،مصاحبه ها ، مطالعه نمونه های بین المللی و غیره به شناخت شما از مشتریان و کسب و کار کمک کرده و برنامه های بازاریابی، مدل های کسب و کار و نقشه راه شما را طراحی میکنیم. طراحی خلاقانه(اینفوگرافیک): اینفوگرافیک ‌ها یا گرافیک‌های اطلاع رسان، نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند. این تصاویر در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و یا سریع داده‌ها وجود دارد، استفاده می‌شوند . امروزه باید بصری صحبت کنیم ! با تصویر سازی درست، افراد می‌‎توانند سریعتر و با پشتیبانی اطلاعات بهتر تصمیم سازی کنند Born in 2008 and raised below the line of Farassoo International Group, Lavan Marketing & Advertising has evolved into an integrated agency. We take a 360-degree view of a business and combine creative thinking, marketing strategy and targeted execution to deliver consolidated marketing solutions along with related advertising means. We do believe in the competency of the team to deliver creative yet simple solutions!
Knowing well our core competencies, we provide specialized services in the following main categories:
گروه ما دائما در حال جستجو می باشد و در هر زمینه بهترین های دنیا را می شناسد شما در کنار ما آلبومی از بروز ترین ، خلاقانه ترین و زیباترین ها را در اختیار دارید
گروه ما تجربه‌ی بومی و جهانی گسترده‌ی دارد و دارای افرادی است با کار قوی، پیشینه‌ در امر تبلیغات، برندسازی، بازاریابی، خرده‌فروشی، راه‌اندازی و رویدادها. ما به داشتن گروهی قوی و نوآور از افراد ماهر حرفه‌ای با پیشینه‌ی معتبر مفتخریم. همراهانی متخصص در ارائه‌ی راهکارهایی که ورای بازاریابی سنتی قرار می‌گیرد. کارهای ما به‌طور اساسی دقیق، به روز و موثر است.
SERVICES
ABOUT US
PORTFOLIO
CONTACT US