آپولونیا کالج ,ما برای فردایی بهتر در خدمت... بیایید و به ما بپیوندید

دریافت در تماس

بریتانیا کبیر

کشور انگلستان با پیشترفت بسیاری در زمینه آموزش، در حال حاضر یکی از معتبرترین کشورهای جهان جهت تحصیل می باشد.

این کشور با سابقه درخشان در امر تحصیل که به صدها سال پیش برمی گردد با داشتن موسسات متعدد آموزشی پیشترفته در زمینه های گوناگون نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان ، جایگاه قابل توجهی دارد.

کشور انگلستان با داشتن صدها هزار دانشجوی خارجی، پس از ایالات متحده امریکا دومین کشور مقصد برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل می باشد . برای دانشجویان سراسر جهان که تحصیلات به زبان انگلیسی را دوست دارند، چه جایی بهتر برای تحصیل از کشوری که این زبان را ایجاد کرده است؟

با سیستم تحصیلات عالی فوق العاده و صدها دانشگاه معتبر جهانی، انگلستان تجربه ای غنی را به دانشجویان خارجی ارائه می دهد. مشاورین ما در بخش تحصیلی انگلستان درصدد هستند به شما کمک کنند بیشتر با چگونگی سیستم آموزشی و مسائل گوناگون در این کشور اعم دلایل انتخاب این کشور جهت تحصیل، انتخاب منطقه مناسب جغرافیایی ، آشنایی با فرهنگ و تاریخ و انتخاب محل سکونت مناسب ، به عنوان یک دانشجوی خارجی آشنا شوید.

سیستم تحصیلی در کشور انگلستان به چهار بخش اصلی می باشد: تحصیلات ابتدایی، تحصیلات متوسطه، تحصیلات تکمیلی و تحصیلات عالی.کودکان در انگلستان باید بطور قانونی تحصیلات ابتدایی و متوسطه را تمام کنند که از 5 سالگی شروع شده و تا بالای 16 سالگی برگزار می شود.

  • اگر هر گونه سوال یا پیشنهادی دارید با ما از طریق ایمیل در تماس باشید
  • تماس با ما +98 12 34567

انگلستان گالری تصاویر